اطلاعیه 9

1398/10/25

بازگشایی سالن ها  شروع ساخت و ساز، حضور مشارکت کنندگان و بازدید کنندگان

مشارکت کنندگان محترم هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی و بالابرها، ستاد برگزاری ضمن قدردانی و تشکر از صبر و بردباری شما عزیزان، موارد زیر را به اطلاع می رساند.

1- بازگشایی سالن ها برای شروع فرایند غرفه سازی و زمان تحویل غرف پیش ساخته.

الف. غرفه های بدون تجهیزات (خودساز)

·       زمان بازگشایی. سالن های تحت پوشش نمایشگاه از عصر روز یکشنبه مورخ 29 دی ماه 1398 برای شروع ساخت و ساز و برپایی غرفه­ ها در اختیار شرکت کنندگان کنندگان قرار خواهد گرفت.

·       ساعات مجاز.  زمان بازگشایی سالن ها، ساعات مجاز برای کلیه امور حمل و نقل کالاها و تجهیزات ساخت غرفه و پیاده سازی طرح های غرفه سازی  به شرح زیر است.

روز دوشنبه مورخ 30 دی ماه 1398 و روز سه شنبه مورخ 1 بهمن ماه 1398 از ساعت 8:30 تا 24.

آخرین فرصت اتمام غرفه سازی، برشکاری، نقاشی و برقکاری ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 2 بهمن ماه 1398 و از ساعت 15 تا 21 فقط چیدمان، تزئین و غرفه آرایی خواهد بود.

توجه به این نکته ضروری است که سالن های نمایشگاه توسط عوامل حراست و نیروی انتظامی در پایان هر روز پلمپ خواهند شد و ساعات مجاز تمدید نخواهند شد.

·       توجه. روز چهارشنبه مورخ 2 بهمن ماه 1398 از ساعت 15 تا 21 فقط و فقط به منظور چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی و غرفه آرایی در نظر گرفته شده است و هیچ مشارکت کننده ای اجازه ساخت و ساز را نخواهد داشت. در غیر اینصورت به ازاء هر ساعت تخطی از این موضوع و با تأیید ناظران ستاد برگزاری مبلغ 5،000،000 ریال معادل (پانصد هزار تومان) از سپرده مشارکت کننده کسر خواهد شد. ستاد برگزاری پیشاپیش قدردان مشارکت کنندگانی است که به موقع کار ساخت غرفه را به پایان می برند.

·       مجوز غرفه سازی. مشارکت کنندگانی که قصد غرفه سازی دارند باید از قبل نسبت به اخذ مجوز غرفه سازی اقدامات لازم را به عمل آورده باشند و در نهایت با در دست داشتن مجوز غرفه سازی و ارائه آن به مسئول سالن مربوط، محل غرفه خود را برای پیاده سازی طرح غرفه در اختیار بگیرند. در انتهای این اطلاعیه لیست مسئولان سالن به همراه شماره تماس آورده شده است.

·       حفاظت و حراست- اصول ایمنی. مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار ساخت و چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید.

ب. غرفه های با تجهیزات (پیش ساخته)

·       زمان تحویل، چیدمان و غرفه آرایی. زمان تحویل غرفه های باتجهیزات (پیش ساخته) به مشارکت کنندگان روز چهارشنبه مورخ 2 بهمن ماه 1398 خواهد بود. یادآوری می شود در این روز مشارکت کنندگان فقط مجاز به غرفه آرایی، چیدمان محصولات و اقلام نمایشگاهی خود هستند. در این روز سالن ها از ساعت 8:30 تا 21 در اختیار کلیه مشارکت کنندگان (با تجهیزات یا بدون تجهیزات) قرار خواهد گرفت تا نسبت به چیدمان و غرفه آرایی اقدام نمایند.

·       نحوه در اختیار گرفتن غرفه. برای تحویل گرفتن غرفه کافی است در بازه زمانی اعلام شده در بند بالا به مسئول سالن مراجعه و با ارائه اطلاعات شرکت غرفه را برای چیدمان و غرفه آرایی در اختیار بگیرید.

·       حفاظت و حراست- اصول ایمنی. مسئولیت حفاظت و حراست از تجهیزات و ادوات و اقلام نمایشگاهی در تمامی ساعاتی که سالن ها گشوده هستند متوجه مشارکت کننده خواهد بود و لذا بایسته است در صورتی که در هر زمانی کار چیدمان غرفه به پایان رسیده است، تا تخلیه کامل سالن و پلمپ آن حداقل یک نفر در غرفه باقی بماند. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید. همچنین خواهشمند است برای به حداقل رساندن خطرات اصول ایمنی را رعایت فرمایید و به خصوص سیستم برق رسانی غرفه را به هیچ وجه خودسرانه و بدون هماهنگی با مسئول سالن دست کاری نکنید.

2- بازگشایی سالن ها برای حضور غرفه داران.

·       ساعت بازگشایی سالن. سالن های نمایشگاه همه روزه برای ورود غرفه داران از ساعت 8:30 دقیقه گشوده خواهد بود.

·       همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری.  از آنجا که سالن ها برای ورود غرفه داران کمی زودتر از زمان بازدید عمومی گشوده می شوند، لذا برای ورود به سالن قبل از ساعت 9 صبح نیاز به ارائه کارت شناسایی غرفه داریِ عکس دار و ممهور به مهر حراست است. همچنین در تمامی ساعات حضور در غرفه همراه داشتن کارت شناسایی غرفه داری برای غرفه داران الزامی است.

·       حفاظت و حراست. لازم است غرفه داران کمی قبل از بازگشایی سالن در جلوی درهای ورودی سالن حضور داشته باشند. مسئولیت کامل بروز هر گونه خسارت، سرقت و ... به دلیل عدم حضور به موقع بر عهده مشارکت کننده خواهد بود. بنابراین خواهشمند است ضمن اهتمام در حفظ و نگه داری کارت شناسایی غرفه داری، برای ورود به سالن قبل از ساعت 9 صبح، آن را به همراه داشته باشید چرا که در غیر این صورت از ورود شما به سالن ممانعت به عمل خواهد آمد. در صورت مشاهده هر گونه مورد مشکوک فوراً موضوع را یا به مسئول سالن/فضای باز یا به حراست نمایشگاه و یا به ستاد برگزاری اطلاع دهید.

·       شئون اسلامی. رعایت شئون اسلامی توسط غرفه داران الزامی است. حضور بانوان غرفه دار باید طبق موازین اسلامی و با پوشش مناسب (مقنعه) باشد.

·       بیمه. در صورتی که اقلام و کالاهای موجود در غرفه از ارزش بالایی برخوردارند لازم است نسبت به تهیه بیمه تکمیلی با پوشش مناسب اقدام نمایید.

3- شروع به کار نمایشگاه برای بازدید عموم

·       زمان بازدید عموم. ساعات بازدید از نمایشگاه برای عموم از ساعت 9 صبح لغایت 5 بعد از ظهر از تاریخ 3 تا 6 بهمن ماه 1398 خواهد بود.

·       حفاظت و حراست. وظیفه حفاظت و حراست از غرفه در تمام ساعات بازدید بر عهده مشارکت کننده است و لذا تقاضا می شود در صورتی که اشیاء قیمتی نظیر لپ تاپ، موبایل، ساعت و نظایر آن را به همراه دارید از قرار دادن آن روی میزها، کانترها، صندلی ها و ... بپرهیزید و پس از اتمام کار نمایشگاه در هر روز آن ها را با خود همراه ببرید.

 

4- آیین افتتاحیه نمایشگاه

مراسم افتتاحیه هشتمین نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی و بالابرها در تاریخ 3 بهمن ماه 1398 ساعت 10 صبح و در محل تعیین شده درجنب سالن 38 با بریدن روبان توسط جمعی از مقامات بخش دولتی و تعاون برگزار خواهد شد. لذا ستاد برگزاری از شما عزیزان دعوت می کند برای حضور در این مراسم در زمان و محل یاد شده حاضر شوید.

5- اطلاعات مسئولان سالن

·       مسئول سالن. مسئولان هر سالن به عنوان نمایندگان مجری و شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران وظیفه دارند تا ضمن اجرای قوانین بر کلیه مراحل حضور تا تخلیه سالن در هر یک از مراحل نظارت داشته باشند لذا خواهشمند است نهایت همکاری را با این عزیزان داشته باشید. همچنین در صورت نیاز می توانید برای دریافت راهنمایی، رفع موانع و مشکلات به این عزیزان مراجعه فرمایید. اطلاعات مسئولان سالن/فضای باز ضمن آن که در جدول زیر درج شده اند به صورت خوانا در ورودی هر سالن نصب شده اند.

برای دریافت لیست مسئولان سالن کلیک کنید.

·       خدمات اینترنت نمایشگاه. در صورت تمایل به استفاده از خدمات اینترت می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

جناب آقای معظمی گودرزی 09126845662

خدمات لیفتراک و جرثقیل.  در صورت تمایل به استفاده از این خدمات می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

جناب آقای فردوس 09123163110 (نماینده جرثقیل خسرو)

21912322 (جرثقیل خسرو)